ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Нові технології в опаленні і гарячому водопостачанніМонтаж набірних панелей ПВХ

Розрахунок матеріалів і підготовка поверхні.

Проведіть обмір оброблюваних поверхонь і оціните їх стан. Визначте напрям установки панелей; при цьому необхідно враховувати розміри і особливості всіх отворів в стінах і наявність нестандартних елементів, що потребують додаткової кількості оздоблювальних профілів.

Монтаж ПВХ

Підготуйте необхідну кількість дерев'яних рейок (рекомендований перетин 30х10 мм) для обрешітки. Решетування повинна забезпечувати рівну поверхню. Вона кріпиться перпендикулярно напрямку панелей з кроком 30-50 см залежно від передбачуваної інтенсивності експлуатації. У місцях, де планується розташувати навісні предмети, встановлюють додаткову обрешітку. Таким чином, предмети кріпляться крім панелей до самої решетування.

Установка панелей без риштування можлива тільки на абсолютно рівну і гладку поверхню (наприклад, пресовані панелі або гіпсові плити).

Монтаж панелей.

Панелі починають встановлювати від кутів у напрямку до стіни отвору.

Спочатку слід встановити оздоблювальні профілі. При роботі з набірними ПВХ-панелями найчастіше використовуються наступні аксесуари:

  1. Внутрішній кут
  2. Зовнішній кут
  3. З'єднувальний профіль (Н-профіль). Використовується для з'єднання панелей по довжині.
  4. Окантовка (J-профіль, П-профіль, початковий профіль, крайовий профіль). Універсальний елемент, здатний замінити всі інші. Приховує торцеві (короткі) сторони панелей при установці. Також використовується для обробки панелей по бічній (довгої) стороні в дверних і віконних прорізах, нішах і т.п.
  5. Плінтус (стельовий профіль). Найчастіше використовується для оформлення стику стіни зі стелею, проте може бути використаний в якості підлогового плінтуса, для сполучення нижнього краю панелей і ванни і т.п.
Монтаж набірних панелей ПВХ Монтаж набірних панелей ПВХ Монтаж набірних панелей ПВХ Монтаж набірних панелей ПВХ Монтаж набірних панелей ПВХ

Потім встановлюються самі панелі. Необхідно стежити, щоб перша від кута панель прилягала до суміжної стіни (щільно вставлена ??в обробний профіль), а чергова панель повинна щільно прилягати до попередньої. Перша панель завжди укладається шипом, зверненим до заздалегідь встановленому куточку або окантовочного профілю. Для більш міцного з'єднання панелі з профілем - шип панелі попередньо зрізається. Розташування панелі (перпендикулярність) щодо стін або підлоги перевіряється за допомогою рівня. Для компенсації температурного розширення між панелями і стіною / стелею рекомендується залишати зазор в 2-10 мм. При необхідності панелі легко ріжуться в довжину або ширину. Конфіденційність до поверхні кріпляться за допомогою цвяхів, шурупів (6), або скоб (7) за спеціальний монтажний край, наявний у кожної панелі або профілю. Кріплення слід розташовувати під прямим кутом до рейок решетування для запобігання напруги в панелях.

На гладку і абсолютно рівну поверхню панель можна встановлювати за допомогою різних клеїв (8), придатних для склеювання твердого ПВХ і підстилаючої поверхні. При цьому слід пам'ятати, що застосування клеїв вимагає підготовки поверхні (зачистка, знежирення і т. д.) і фіксації панелей.

Монтаж набірних панелей ПВХ
Монтаж набірних панелей ПВХ
Монтаж набірних панелей ПВХ

Джерело http://www.tetrum.ru/

Похожие записи

RSS 2.0 | Trackback | Comment

Comments are closed.